כדורעף - פורום חובה לכל מי שאוהב כדורעף
מאי 27, 2019, 02:02:34 *
ברוך הבא, אורח. בבקשה התחבר או הירשם.

בצע כניסה עם שם משתמש, סיסמא ואורך חיבור
חדשות: <a href="http://banner.daf-bait.info/smart_728_090_02.swf" target="_blank">http://banner.daf-bait.info/smart_728_090_02.swf</a>
 
  בית עזרה חיפוש לוח שנה התחברות   הרשמה    
הרשמה - מידע דרוש
בחירת שם משתמש:
לשימוש בלבד ע"י המערכת. אתה יכול להשתמש בסימנים מיוחדים אחרי שאתה נכנס למערכת ע"י שינוי שם התצוגה בפרופיל שלך שלך.
דוא"ל:
חייבת להיות כתובת דוא"ל תקינה
בחירת סיסמא:
אימות סיסמא:
Visual verification:
Type the letters shown in the picture
Type the letters shown in the picture
תקנון מערכת הפורומים "אוהבים כדורעף" ותנאי שימוש
מערכת הפורומים “אוהבים כדורעף” הינה במה להבעת דעה בכל נושא קשור לכדורעף בלבד. המערכת מעמידה את הפורומים לרשות הגולשים כיוון שהיא רואה בה במת נאומים חופשית  ,וכל זאת ללא פיקוח או התערבות של המערכת.
העיקרון המנחה את המערכת הינו העיקרון הדמוקרטי שקובע כי מחד ניתן חופש ביטוי לכל, ומאידך, שמירה על חוקי מדינת ישראל. “אוהבים כדורעף” מזמינה אתכם להביע דעתכם מעל במה זו, תוך שמירה על חוקי המדינה וכללי המשחק המקובלים בחברה תרבותית ,וזאת כדי לאפשר דיון פורה יעיל והוגן.
א. כללי השימוש בפורומים
1.    השימוש בפורומים הינו בכפוף להוראות כל דין ולתנאי השימוש כפי שיקבעו מעת לעת על-ידי מערכת “אוהבים כדורעף”. השימוש בפורומים מהווה הסכמה לכל התנאים המפורטים להלן.
2.    מערכת הפורומים כוללת, בין היתר, את הפורומים עצמם, תיבות אישיות  וכלים המאפשרים למשתמש במערכת להעלות טקסטים, מידע, קישורים ותכנים אחרים אל הפורומים.
השרותים עצמם ניתנים ללא תשלום או התחייבות מצד המשתמש.
3.    אסור להעלות אל הפורומים תכנים שהעלתם לפורומים ו/או תוכנם בלתי-חוקיים ו/או שנועדו למטרות בלתי-חוקיות ו/או העלולים להסב נזק לאתר. כמו כן “אוהבים כדורעף” אינה מתחייבת לאפשר לאתרים אחרים להשתמש בשרותי הקהילות שהיא מספקת במידה ואלו עלולים לגרום נזק כלשהו ל”אוהבים כדורעף”. כמו כן “אוהבים כדורעף” לא תשמש במה להתנצחויות/מלחמות/מריבות בין אנשים/גולשים/אתרים אחרים. “אוהבים כדורעף” לא משמשת במה לשם עשיית כסף או פרסום אתרים לשם הפרסום. “אוהבים כדורעף” שומרת לעצמה זכות בלעדית לקבוע אילו תכנים ו/או פורומים ו/או שימוש בשירותים הניתנים עוברים על סעיף זה.
4.    אסור להעלות אל הפורומים תכנים במטרה לחבל בפעילות הפורומים או במהלך התקין והשוטף של הדיונים בפורומים.
5.    אסור להעלות אל הפורומים תכנים בעלי אופי מסחרי או פרסומי, אלא בהיתר מפורש מראש ובכתב מ-”אוהבים כדורעף”.
ב. הצהרת המשתמש
6.    תכנים המועלים לפורומים חייבים להיות רלבנטיים לנושא הפורום שאליו הם מועלים. המערכת רשאית למחוק הודעות שאינן רלוונטיות, או להעבירן אל הפורום הרלוונטי.
7.    “אוהבים כדורעף” שומרת לעצמה את הזכות להגביל ו/או לחסום ו/או למנוע מגולש גישה ו/או שימוש לכל שרות באתר לרבות כתיבה וקריאה בפורומים ובתיבות האישיות, וזאת ללא מתן התראה/הסברים לגולש מראש או בדיעבד.
8.    העלאת תכנים לרשת על-ידי משתמש מקנה ל-”אוהבים כדורעף” רשיון לפרסם ולהשתמש בתכנים כאמור, בכל דרך, באתרים שהיא מפעילה ברשת האינטרנט, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא תמורה. משתמש המעלה תכנים לרשת מצהיר כי הוא מוסמך להקנות ל-”אוהבים כדורעף” רשיון כמפורט לעיל בסעיף זה.
9.    “אוהבים כדורעף” אינה מפקחת ואינה יכולה לפקח על הדיונים בפורומים ועל התכנים המועלים לפורומים על-ידי המשתמשים, והיא אינה אחראית בכל אופן שהוא לתכנים כאמור. כל האחריות הנובעת מהעלאת תכנים לפורומים מוטלת על המשתמש שהעלה אותם.
10. השירותים הניתנים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם. לא תהיה טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלי האתר בגין אופיים של השירותים שמציע האתר, באם הם מוגבלים, מותאמים לצרכיך, או התגובות שיעוררו פרסום פרטים או מידע מטעמך באתר. השימוש באתר יעשה על אחריותך המלאה והבלעדית.
11. אתה מצהיר, שבשימושך שלך במערכת הפורומים והכלים הנלווים (לרבות תיבות אישיות), אתה לא תפרסם במכוון חומר עם תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או כל חומר אחר העובר על חוקי מדינת ישראל. צעדים משפטיים יכולים להינקט נגדיך, אם תעבור על תקנה זו. כמו-כן, אתה מסכים שלא לפרסם שום חומר בעל זכויות יוצרים, אלא אם כן, זכויות היוצרים הם שלך, או שיש לך את הסכמת בעל זכויות היוצרים. הודעות זבל, הצפות, פרסומות , ומכתבי שרשרת אסורים בהחלט.
12. אתה אחראי לתוכן ההודעות שלך ולמידע שאתה מפרסם. האתר שומר את הזכות לחשוף את זהותך (או כל מידע אחר ) במקרה של פעילות משטרתית או משפטית נגדך.
13. בעלי האתר ו\או יוצרי האתר ו\או חברי צוות האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם כתוצאה מהודעות שאתה כמשתמש מפרסם, ללא יוצא מהכלל. השימוש שלך באתר מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה, ככותב ההודעה, הינו האחראי הישיר והיחיד על תוכנה. השימוש שלך באתר גם מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה פוטר את צוות האתר, כולל כל מפעיליו, מנהליו, ובאיי כוחו, מכל אחריות שהיא על הודעותיך.
ג. פרטיות
14. הפורטל “אוהבים כדורעף” שומרת בקפדנות על פרטיות המשתמשים. למעט פרטים אישיים הנמסרים על-ידי המשתמשים עצמם, השימוש ברשת “אוהבים כדורעף” הוא אנונימי, ואין ל-”אוהבים כדורעף” את הפרטים האישיים של המשתמשים
15. הואיל ואף מערכת בעולם אינה מאובטחת באופן מוחלט, מומלץ לא להעלות לרשת ולא להעביר באמצעותה מידע שחשיפתו עשויה לגרום למשתמש נזק כלשהו.
16. עקב מקרים של הטרדה בעקבות פרסום מספרי טלפון, כתובות או פרטים מזהים אחרים- מומלץ לא למסור פרטים כאלה בפורומים ובתיבות האישיות. “אוהבים כדורעף” שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית (אך היא אינה מחויבת) למחוק כל הודעה הנחזית ככוללת פרטים כאלה, והכל לפי שיקול . דעתה הבלעדי.
17. מובהר בזאת, כי בכל מקרה שבו תידרש “אוהבים כדורעף” על-ידי רשות מוסמכת, הפועלת מכוח סמכות חוקית, למסור עדות ו/או מידע המצוי ברשותה (ובכלל זה כתובות,IP במידה שאלה מצויות בידי “אוהבים כדורעף”, )תפעל “אוהבים כדורעף” על-פי החוק ותמסור את המידע הנדרש.
18. “אוהבים כדורעף” רשאית לאסוף מידע הנוגע לשימוש ולדפוסי השימוש ברשת, ולהשתמש בו לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה, לצורך פרסום ממוקד או לצרכים מסחריים אחרים.
ד. תלונות
19. במקרה שבמערכת הפורומים מופיעה הודעה שפוגעת בכללי הפורום או פוגעת בך אישית, והנך מעוניין למחוק את ההודעה, באפשרותך להתלונן בדוא"ל, לצרף את הקישור להודעה הלא מתאימה, את הפרטים שלך ואת הסיבה שבגללה הנך מבקש מחיקת ההודעה. לחץ כאן כדי להתלונן
20. אנו מבטיחים שבמקרה שהתלונה נמצאת מוצדקת למחוק את ההודעה או/ו את ההודעות תוך 24 שעות מקבלת התלונה או/ו זיהו ההודעה בפרום ואישורה ע"י מנהלי מערכת הפורומים.


ה. בקיצור: מחיקת ההודעות בפורום
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות שיש בן תכנים
1.    גזעניים, מוציאי לשון הרע, המעודדים לביצוע עברות מכל סוג שהוא, הפוגעים בפרטיות, מזיקים, פוגעים
2.    המפרים זכות קניין רוחני כפי שהוא מוגדר בחוק.
3.    בעלי אופי מיני בוטה
4.    שאינם רלוונטיים לפורום
5.    הכתובים בלשון בוטה שאין לה מקום בפורום
6.    זהים, הנשלחים ע"י אותו משתמש מספר פעמים
7.    פרסומיים

Powered by EzPortal
מופעל ע מופעל ע Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC | Sitemap XHTML 1.0 תקין! CSS תקין!
עמוד נוצר ב- 0.019 שניות עם19 שאילתות.